POLECANE OFERTY NOCLEGOWE
Pokoje Gościnne
Perła Karkonoszy SPA
Willa Nad Wodospadem
Pokoje Gościnne "WIŚLNA"
Złota Rybka
Chata Wuja Zdzicha
 
Projekt i Wykonanie Logonet
FAQ

Ogólne
Czy mogę przeszukiwać zasoby portalu nie rejestrując i nie logując się?
Aby w pełni korzystać z możliwości portalu trzeba się zarejestrować i zalogować. Bez rejestracji można jedynie przeglądać foldery użytkowników. Jednak nie można przeglądać zdjęć które znajdują się w folderach, dodawać znajomych i dyskutować z nimi na forum lub za pomocą poczty wewnętrznej.
Czy w portalu znajduje się instrukcja korzystania z narzędzi dostępnych w serwisie?
Instrukcję taką znaleźć można w dolnej części portalu. Pod linkiem przewodnik.
Boję się o moje dane które wprowadzę do serwisu. Czy administratorzy serwisu przewidzieli jakieś prawa rządzące w portalu?
Takie prawa określa polityka prywatności. Można ją znaleźć w dolnej części serwisu pod linkiem polityka prywatności.
Profil
Nie pamiętam hasła. Jak mogę je odzyskać?
Pod przyciskiem załóż konto znajduje się link zapomniałem hasła. Wystarczy znać swój login i adres e mail aby odzyskać hasło. Hasło wysyłane jest na adres e mail.
Jak mogę edytować moje dane?
W prawym górnym rogu strony znajduje się opcja profil, która prowadzi do formularza edycji danych.
Jak mogę zmienić hasło?
W prawym górnym rogu strony znajduje się opcja profil, w polu hasło należy wpisać nowe hasło i w polu potwierdź hasło potwierdzić nowo wprowadzone hasło.
Chcę aby mój nr gadu gadu pokazywał się tylko znajomym jak to zrobić?
Przy uzupełnianiu profilu można wybrać komu ma być pokazywany nr gadu gadu. Dostępne są trzy opcje z listy rozwijanej: nikomu, wszystkim, tylko znajomym.
Wprowadziłem zmiany w profilu ale nie zostały zapamiętane. Co jest tego powodem?
Po wprowadzeniu zmian należy wybrać przycisk zapisz znajdujący się poniżej.
Jak mogę zmienić swoje zdjęcie (awatar) w profilu?
W prawym górnym rogu strony znajduje się opcja profil. Na dole wyświetlonego okna należy najpierw usunąć stare zdjęcie (przycisk usuń) a następnie dodać nowe przez wybranie przycisku przeglądaj.
Wakacje
Jak wyszukiwać wakacje moich znajomych?
W górnym menu znajduje się przycisk wakacje. Pojawi się mapa gdzie można określić kontynent i państwo gdzie znajomi spędzali wakacje. Poniżej wyświetli się lista dostępnych miast, regionów. Po wybraniu odpowiedniego linku pojawi się lista wszystkich folderów dodanych do tego miejsca.
Można skorzystać z wyszukiwarki uproszczonej wybierając przycisk wyszukaj w górnym prawym panelu. Wpisując w odpowiednie pole frazę pojawi się lista dostępnych folderów (wakacji lub znajomych.
Nie wyświetla mi się mapa?
Aby mapa się wyświetlała należy zainstalować wtyczkę Macromedia Flash Player. Można ją znaleźć na stronie: http://www.adobe.com/shockwave/download/download.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash pod linkiem: http://fpdownload.macromedia.com/get/flashplayer/current/install_flash_player.exe
Jak dodać nowy folder z wakacjami?
W karcie Twojego profilu po prawej stronie znajduje się przycisk dodaj folder z wakacji. W środkowej części wypełniamy formularz i zapisujemy nowo stworzony folder. Do tego folderu możemy dodać nowe zdjęcia i filmy.
Co oznaczają gwiazdki przy wybranych polach podczas wypełniania formularza nowego folderu z wakacjami?
Gwiazdki oznaczają że jest to pole wymagane. Nie wpisanie w pole treści spowoduje wyświetlenie komunikatu że pole zostało puste i należy je uzupełnić.
Jak mogę edytować dane wybranego folderu?
Wybrać należy przycisk moje wakacje w karcie twój profil. Pojawi się lista folderów. Należy wybrać przycisk edycja folderu znajdujący się pod danym folderem.
Jak usunąć folder z wakacjami?
Wybrać należy przycisk moje wakacje w karcie twój profil. Pojawi się lista folderów. Należy wybrać przycisk usuń folder znajdujący się pod danym folderem.
Znajomi
Nie wiem jak dodać nowego znajomego. Jak to zrobić?
Po odnalezieniu folderu ze zdjęciami naszego znajomego. Po prawej stronie pojawia się jego karta (profil autora). Poniżej pojawia się przycisk dodaj do znajomych. Można wypełnić formularz w krótką treść (np.: skąd znamy osobę którą zapraszamy do znajomych) i wysłać zaproszenie.
Gdzie mogę znaleźć zaproszenia do znajomych i czy muszę potwierdzać (akceptować) zaproszenie?
Zaproszenia do znajomych pojawiają się w poczcie. Karta poczty znajduje się z lewej strony. Nie musimy akceptować zaproszenia jeśli tego nie chcemy  (przycisk odrzuć). Jeśli jednak znamy zapraszającego lub chcemy poznać osobę wysyłającą zaproszenie to za pomocą przycisku akceptuj zgadzamy się na zaproszenie.
Jak mogę zobaczyć grupę moich znajomych?
W karcie twój profil wybrać należy przycisk ilość znajomych. W środkowym panelu wyświetli się lista znajomych.
Jak usunąć znajomego i czy znajomy dostanie informację o usunięciu z listy moich znajomych?
Należy wylistować własnych znajomych. Zaznaczyć pole wyboru obok usuwanego znajomego i wybrać przycisk usuń. Usunięty znajomy dostanie informację na wewnętrzną pocztę że został usunięty z Twojej listy.
Poczta
Jak mogę rozpoznać przeczytane i nowe (nie przeczytane) wiadomości w mojej poczcie?
W panelu poczta w lewej części serwisu znajduje się link odebrane obok którego widnieją dwie cyfry. Pierwsza określa nowe nie przeczytane wiadomości, druga określa wszystkie wiadomości otrzymane. Jeśli mamy wyświetloną listę wiadomości to pogrubienie jego tytułu oznacza że wiadomość jeszcze nie była przeczytana (wyświetlona).
Czy mogę wysyłać wewnętrzną pocztę nie mając żadnych znajomych?
Nie, nie można wysyłać poczty nie mając znajomych?
Jak wysłać pocztę do kilku znajomych na raz?
Należy wybrać przycisk napisz wiadomość. Wprowadzić treść wiadomości zaznaczyć w polach wyboru poniżej zdjęć odbiorców i wysłać wiadomość. Trafi ona do wszystkich zaznaczonych z listy.
Jak usuwać wiadomości z listy?
Należy zaznaczyć pole wyboru znajdujące się obok danej wiadomości i wybrać przycisk usuń. Można usuwać wiele wiadomości na raz zaznaczając kilka pól wyboru.
Forum
Jak mogę wyświetlić forum?
Forum wyświetla się po wybraniu przycisku forum w górnej części serwisu.
Jak dodać mogę nowe forum i czy automatycznie będę jego moderatorem?
Należy wybrać przycisk forum następnie kategorię forum (w dolnej części wyświetlonego okna) i z lewej strony w karcie kategoria forum przycisk utwórz forum. Zakładający forum automatycznie staje się jego moderatorem.
Jak nadać znajomemu uprawnienia moderatora mojego forum?
W karcie forum wybrać należy przycisk użytkownicy. Wyświetli się lista uczestników forum. Przy danym użytkowniku wybieramy przycisk daj w kolumnie prawa moderatora.
Czy mogę usunąć danego posta?
Jeśli jest się moderatorem danego forum można usunąć wybranego posta za pomocą przycisku usuń jako moderator.
Skąd mam wiedzieć czy do mojego forum został dodany nowy post?
W karcie twoje fora znajduje się lista for w których bierzesz udział. Jeśli w tych forach pojawił się nowy post to przy danym linku na karcie pojawi się ikonka pomarańczowej karteczki z wykrzyknikiem.
Zdjęcia i filmy
Dlaczego mimo że usunąłem zdjęcia, mój transfer do wykorzystania się nie zwiększył?
Limit dotyczy zużytego transferu w danym miesiącu (czyli ilości przesłanych danych do serwera). Tak więc usunięcie zdjęcia nie wpływa na pomniejszenie zużytego transferu.
Jak zgłaszać niecenzuralne lub naruszające dobro osób trzecich zdjęcia/filmy?
Zgłaszanie odbywa się za pomocą przycisku zgłoś nadużycie. Administratorzy portalu po stwierdzeniu faktycznego nadużycia usuwają dane zdjęcie.
Jak dodać film do mojego folderu?
Film musi być odpowiednio przygotowany (link przygotowanie filmu) i nie większy niż 5 MB. Jeśli znajdujemy się w wybranym folderze wybrać należy przycisk dodaj film. Film dodajemy z zasobów dyskowych i wybieramy przycisk dodaj.
Mam limit transferu 1MB a film maksymalnie może mieć wielkość 5 MB. Po co ten limit?
Każdy użytkownik po rejestracji dostaje na 30 dni limit 5MB. W ramach tego limitu może dodawać filmy. Wielkość maksymalna pliku filmowego to 5MB jednak można dodawać mniejsze filmy np.: 1MB. W każdym następnym miesięcy transfer będzie 1MB. Należy rozsądnie zarządzać transferem.

 
 
paper代写 论文代写 fake yeezy boost 350 statystyka